
Відро кругле пластикове господарське з кришкою Елегант D 25,5 cm H 22 cm 6 літрів FORKOPT
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18405-1
192 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ведро круглое пластиковое хозяйственное с крышкой Элегант D 25,5 cm H 22 cm 6 литров
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 22 см |
| Діаметр | 25.5 см |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 6 л |
| Тип | Відро з кришкою |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Відро кругле пластикове господарське з кришкою Елегант D 25,5 cm H 22 cm 6 літрів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴


