


Кошик пластиковий без кришки АжурTuffex 8203 Ящик для зберігання речей Контейнер 42*27 cm H 11 cm 10 л
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18672-1
222 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик пластиковий без кришки АжурTuffex 8203 Ящик для зберігання речей Контейнер 42*27 cm H 11 cm 10 л
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 10 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик пластиковий без кришки АжурTuffex 8203 Ящик для зберігання речей Контейнер 42*27 cm H 11 cm 10 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴


