

Кошик відро для прищіпок пластиковий Кошик Tuffex 4035 Сітка 21*15 cm H 13,5 cm 3 літри
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18659-1
96 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик відро для прищіпок пластиковий Кошик Tuffex 4035 Сітка 21*15 cm H 13,5 cm 3 літри
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Австралія |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 3 л |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик відро для прищіпок пластиковий кошик Tuffex 4035 Сітка 21*15 cm H 13,5 cm 3 літри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 ₴


