


Підставка для вилок ложок та ножів пластикова Склянка органайзер для сушіння столових приладів 21*12 H 15 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18645-1
115 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для вилок ложок та ножів пластикова Склянка органайзер для сушіння столових приладів 21*12 H 15 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Основне призначення | Для столових приладів |
| Тип | Підставка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Підставка для виделок ложок і ножів пластикова Стакан органайзер для сушіння столового приладдя 21*12 H 15 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴


