

Друшляк з нержавіючої сталі Сито нержавіюча сталь з двома ручками D 26 cm H 10 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19417-1
339 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Друшляк нержавіючий з пластмасовими ручками d 26 cm.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Дві |
| Тип | Друшляк |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Друшляк із неіржавкої сталі Сито неіржавкої сталі з двома ручками D 26 cm H 10 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴


