Кашпо вазон для квітів пластикове з 3D ефектом квітковий Горщик пластмасовий овальний 30*16cm H 15cm 4,1 л
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20068-1
283 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кашпо вазон для квітів пластикове з 3D ефектом, квітковий горщик пластмасовий овальний 30*16cm H 15cm 4,1 літра. Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Кашпо |
| Встановлення | Підлогова, Настільна |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Об`єм | 4.1 л |
| Ширина | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Кашпо-вазон для квітів пластикове з 3D ефектом Горщик квітковий пластмасовий овальний 30*16cm H 15cm 4,1 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 ₴











