

Форма для випічки печива каттер Вирубка металева "Цифри" в наборі 10 штук L 8 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19868-1
251 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для випічки печива каттер Вирубка металева "Цифри" в наборі 10 штук L 8 cm. Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Фігурна |
| Стан | Новий |
| Призначення форми | Для печива |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 80 мм |
| Висота стінок | 20 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Форма для випікання печива каттер Вирубка металева "Цифри" в наборі 10 штук L 8 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴


