
Підставка для виделок ложок і ножів пластикова Dunya Органайзер для сушіння столових приборів 20,5*15 H 13 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17315-1
131 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для виделок ложок і ножів пластикова Dunya Органайзер для сушіння столових приборів 20,5*15 H 13 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dunya Plastic |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Основне призначення | Для столових приладів |
| Тип | Підставка |
| Ширина | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Підставка для виделок ложок і ножів пластикова Dunya Органайзер для сушіння столового приладдя 20,5*15 H 13 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131 ₴


