Прасувальна дошка металева сітка складна Sarayli 2302 LUX TATCH 113 х 34 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20146-1
2 312 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прасувальна дошка металева сітка складна Sarayli 2302 LUX TATCH 113 х 34 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarayli |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Довжина робочої поверхні/чохла | 113 см |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Опори | метал |
| Основа робочої поверхні | Металева сітка |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка для прасування |
| Ширина робочої поверхні/чохла | 34 см |
| Комплектація | |
| Підставка під праску | Є |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Прасувальна дошка металева сітка складана Sarayli 2302 LUX TATCH 113 х 34 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 312 ₴


