



Кошик бак з кришкою для брудної білизни великий пластиковий №300 Asil Plastik 45 літрів 41,5*33 cm H 51 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20162-1
883 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик бак з кришкою для брудної білизни великий пластиковий №300 Asil Plastik 45 літрів 41,5*33 cm H 51 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 51 см |
| Довжина | 41.5 см |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 45 л |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 33 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик бак із кришкою для брудної білизни великий пластиковий No300 Asil Plastik 45 літрів 41,5 * 33 cm H 51 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 883 ₴


