



Терка складна кухонні Gondol 102 ручна овочева пластикова 25 * 12 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20157-1
406 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Терка складна кухонні Gondol 102 ручна овочева пластикова 25 * 12 cm. Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gondol |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 2 |
| Основне призначення | Для капусти, Для цедри цитрусових, Для овочів, Для фруктів, Для сиру |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ручка | Є |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Тертка складана кухонна Gondol 102 ручна овочева пластикова 25 * 12 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 406 ₴


