Сушарка для білизни розкладна для підлоги Домашня металева сушка для білизни Туреччина Sarayli 3314 Liva Silver
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20142-1
1 325 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушилка для белья раскладная напольная Домашняя металлическая сушка для белья Турция Sarayli 3314 Liva Silver. Доставка во все регионы Украины.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarayli |
| Країна виробник | Туреччина |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Метал |
| Рабочая длина сушилки, м | 11-15 |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Підлогова |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 985 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Сушарка для білизни розкладна підлогова домашня металева сушарка для білизни Туреччина Sarayli 3314 Liva Silver |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325 ₴


