


Піднос пластиковий прямокутний для їдальні Рознос пластмасовий для кафе 42*28/35*24 cm H 3,5 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20129-1
229 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піднос пластмасовий з ручкою 42*28см VT6-20826(40шт)
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 280 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Таця пластикова прямокутна для їдальні Рознос пластмасова для кафе 42 * 28 / 35 * 24 cm H 3,5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴


