


Полікарбонатна форма для шоколаду 3D Коляска 13,5 * 6 cm H 12 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18719-1
333 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма полікарбонатна 3Д на магніті Коляска 16смVT6-19430(84шт)
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Стан | Новий |
| Тип | Форма для солодощів |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Полікарбонатна форма для шоколаду 3D Коляска 13,5 * 6 cm H 12 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴


