


Форма силіконова кондитерська для випічки Півсфера d1 18 cm d2 16 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18732-1
150 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма силіконова кондитерська для випічки Півсфера d1 18 cm d2 16 cm. Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота стінок | 80 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Форма для випікання Напівсфера велика кондитерська силіконова D 18/16 cm H 8 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


