

Мішок силіконовий для замішування тіста із затискачем 30*22 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18832-1
173 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мішок силіконовий для замісу теста31*22смVT6-19499(82шт)
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип | Мішок кондитерський |
| Колір | Білий |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Мішок силіконовий для замішування тіста із затискачем 30 * 22 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴


