


Ніж кухонний керамічний універсальний "Ceramic" L 24 cm лезо 12,5 cm лезо 12,5 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19032-1
243 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж кухонний керамічний універсальний "Ceramic" L 24 cm лезо 12,5 cm лезо 12,5 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина леза | 12.5 см |
| Довжина ножа | 24 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал леза | Кераміка |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Ніж універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ніж кухонний керамічний універсальний "Ceramic" L 24 cm лезо 12,5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴


