

Попільничка металева квадратна для сигарет настільна 11*11 cm H 1,2 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19068-1
21 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Попільничка металева квадратна для сигарет настільна 11*11 cm H 1,2 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Місткість сигар/трубок | 4 |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для сигарет |
| Стан | Новий |
| Тип попільнички | Настільна |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Пепельниця металева квадратна для сигарет настільна 11*11 cm H 1,2 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 ₴


