
Форма для випічки пирога в духовці прямокутна Деко для запікання з тефлоновим покриттям 35*27*7 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18922-1
504 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для випічки пирога в духовці прямокутна Деко для запікання з тефлоновим покриттям 35*27*7 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота стінок | 70 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення форми | Для бісквіта, Для пирога |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 270 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Форма для випікання пирога в духовці прямокутна Деко для запікання з тефлоновим покриттям 35*27*7 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504 ₴


