

Форма для випікання пирога в духовці прямокутна Деко для запікання 34 * 24 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19016-1
203 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Форма тефлон чорна 34*24*5см VT6-19748(50шт)
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота стінок | 50 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Форма для випікання пирога в духовці прямокутна Деко для запікання з тефлоновим покриттям 34 * 24 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴


