


Форма для випічки пирога в духовці прямокутна Деко для запікання з тефлоновим покриттям 35 * 25 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18926-1
445 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Форма тефлон чорна 34*26*6,5 VT6-19647(20шт)
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота стінок | 65 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення форми | Для м'яса, Для бісквіта, Для пирога |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Форма для випікання пирога в духовці прямокутна Деко для запікання з тефлоновим покриттям 35 * 25 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴


