



Підставка стакан для зубних щіток і пасти пластиковий КР-218 Тримач органайзер під зубні щітки 11*11 H 13
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19273-1
125 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка стакан для зубних щіток і пасти пластиковий КР-218 Тримач органайзер під зубні щітки 11*11 H 13
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Розміщення | Настільне |
| Тип | Підставка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Підставка склянка для зубних щіток і пасти пластиковий КР-218 Тримач органайзер під зубні щітки 11*11 H 13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴


