

Хлібниця для зберігання хліба пластикова прямокутна Контейнер пластиковий для хліба Ротанг 42*27 H 18 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19250-1
682 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Хлібниця для зберігання хліба пластикова прямокутна Контейнер пластиковий для хліба Ротанг 42*27 H 18 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 42 см |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Хлібниця для зберігання хліба пластикова прямокутна Контейнер пластмасовий для хліба Ротанг 42*27 H 18 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 682 ₴


