

Силіконовий лист килимок для випічки перфорований прямокутний з бортиком 30*40 cm H 1 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19365-1
243 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Деко силіконовий для випічки 30*40 див.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота бортика | 10 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Силіконовий лист килимка для випікання перфорований прямокутний з бортиком 30 * 40 cm H 1 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴


