


Силіконовий лист килимок для випічки прямокутний з бортиком 30*22 cm H 4 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19389-1
232 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота бортика | 40 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Силіконовий лист килимка для випікання прямокутний з бортиком 30 * 22 cm H 4 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴


