


Половник на кухню Черпак кухонний для супу L 32 cm D 9 cm 140 мл
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19533-1
82 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Половник на кухню Черпак кухонний для супу L 32 cm D 9 cm 140 мл
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 32 см |
| Матеріал основної частини | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Об`єм | 140 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Ополоник |
| Ширина | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Ополоник пластиковий на кухню Черпак кухонний для супу L 32 cm D 9 cm 140 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴


