


Кошик бак з кришкою для брудної білизни великий пластиковий 0261 VIOLET HOUSE 47,5*36,5 cm H 58 cm 65 літрів
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19605-1
1 165 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик бак з кришкою для брудної білизни великий пластиковий 0261 VIOLET HOUSE 47,5*36,5 cm H 58 cm 65 літрів
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Violet |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 58 см |
| Довжина | 47.5 см |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 36.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик бак із кришкою для брудної білизни великий пластиковий 0261 VIOLET HOUSE 47,5*36,5 cm H 58 cm 65 літрів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 165 ₴


