

Лоток в холодильник пластиковий Органайзер контейнер контейнер для зберігання пляшок і харчових продуктів 32*8 H 8 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19591-1
133 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лоток в холодильник пластиковий Органайзер контейнер контейнер для зберігання пляшок і харчових продуктів 32*8 H 8 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qlux |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Лоток у холодильник пластиковий Органайзер контейнер для зберігання пляшок і харчових продуктів 32*8 H 8 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴


