


Форма силіконова для випічки бельгійських вафель 4 штуки 28*18 cm H 1,5 cm виріб 12*8 cm H 1,5 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19568-1
123 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма силіконова для випічки бельгійських вафель 4 штуки 28*18 cm H 1,5 cm виріб 12*8 cm H 1,5 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота стінок | 15 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Прямокутна |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Форма силіконова для випікання бельгійських вафель 4 штуки 28*18 cm H 1,5 cm виріб 12*8 cm H 1,5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴


