Полиця (етажерка) для зберігання овочів та фруктів ERT40 пластмасова, 4 яруси 44*27 cm, h 70 cm.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19652-1
427 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Полка овочева пластмасова 4-х поверхова 44*27 cm, h 70 cm.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Основні атрибути | |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Етажерка |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427 ₴


