

Органайзер ящик двосторонній на 3 відділення для інструменту з ручкою пластиковий 31*21,5 cm H 14 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19698-1
195 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер ящик двосторонній на 3 відділення для інструменту з ручкою пластиковий 31*21,5 cm H 14 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Ручки | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Органайзер ящик двосторонній на 3 відділення для інструменту з ручкою пластиковий 31*21,5 cm H 14 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴


