Друшляк силіконовий складаний квадратний Сито з двома ручками 22*22 cm H 8 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19717-1
162 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Друшляк силіконовий квадратний, складаний 22*22 cm. |
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Дві |
| Тип | Друшляк |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Друшляк силіконовий складаний квадратний Сито з двома ручками 22 * 22 cm H 8 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴








