
Кухонний таймер механічний для кухні пластиковий Смайл D 7 cm H 7 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12202-1
147 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний таймер механічний для кухні пластиковий Смайл D 7 cm H 7 cm |
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Максимальна тривалість часу | 60 хв |
| Матеріал | Пластик |
| Тип таймера | Механічний |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кухонний таймер приготування механічний для кухні пластиковий Смайл D 7 cm H 7 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴


