

Полиця пластикова для взуття коричнева Підставка взуттєва етажерка 5 ярусів 49 * 28 cm H 98 cm.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17032-1
1 306 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця пластикова для взуття коричнева Підставка взуттєва етажерка 5 ярусів 49 * 28 cm H 98 cm. |
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 980 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | пластик |
| Фасади | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Полиця пластикова для взуття коричнева Підставка взуттєва етажерка 5 ярусів 49 * 28 cm H 98 cm. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 306 ₴


