Трафарет кондитерський візерунок для оформлення торта гнучкий бордюр 38*14 cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19780-1
70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Трафарет кондитерський візерунок для оформлення торта гнучкий бордюр 38*14 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 380 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | трафарет |
| Колір | Білий |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Трафарет кондитерський візерунок для оформлення торта гнучкий бордюр 38*14 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴


