


Відро з педаллю для сміття і туалетного паперу пластикове R8140 "В'язка" 22 літри Сміттєві відра
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19816-1
827 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відро з педаллю для сміття і туалетного паперу, пластикове R8140 "В'язка" 22 літри. Сміттєві відра. Доставка в усі регіони України
Розмір: 30 * 30 cm h 39 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 22 л |
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Відро з педаллю для сміття та туалетного паперу пластикове R8140 "В'язання" 22 літри Мусорні відра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 827 ₴


