

Корзина пластикова ящик для зберігання речей з ручками без кришки R8447 "В'язка" 34 * 26 cm h 6 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19818-1
248 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корзина пластикова ящик для зберігання речей з ручками без кришки R8447 "В'язка" 34 * 26 cm h 6 cm. Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик пластиковий ящик для зберігання речей із ручками без кришки R8447 "В'язання" 34 * 26 cm h 6 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴


