

Корзина пластикова ящик для зберігання речей з кришкою R8096 "В'язка" 28 * 19,5 cm h 26 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19810-1
374 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корзина пластикова ящик для зберігання речей з кришкою R8096 "В'язка" 28 * 19,5 cm h 26 cm. Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик пластиковий ящик для зберігання речей із кришкою R8096 "Вязка" 28 * 19,5 cm h 26 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374 ₴


