



Корзина пластикова ящик для зберігання речей з кришкою R8232 "В'язка" 40 * 27 cm h 11 cm 12 літрів
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19811-1
434 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корзина пластикова ящик для зберігання речей з кришкою R8232 "В'язка" 40 * 27 cm h 11 cm 12 літрів. Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 12 л |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик пластиковий ящик для зберігання речей із кришкою R8232 "Вязка" 40 * 27 cm h 11 cm 12 литров |
Інформація для замовлення
- Ціна: 434 ₴


