
Корзина пластикова ящик для зберігання речей з кришкою R8294 "В'язка" 46 * 36 cm h 26 cm 30 літрів
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19813-1
686 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Корзина пластикова ящик для зберігання речей з кришкою R8294 "В'язка" 46 * 36 cm h 26 cm 30 літрів. Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 30 л |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик пластиковий ящик для зберігання речей із кришкою R8294 "Вязка" 46 * 36 cm h 26 cm 30 литров |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686 ₴


