

Лоток для столових приладів пластиковий подвійний "Мармур" Підставки для кухонних і столових приналежностей
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19843-1
530 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лоток для столових приладів пластиковий подвійний RL-804 "Мармур". Підставки для кухонних і столових приналежностей. Доставка в усі регіони України.
Розмір: 36 * 31 cm h 5 cm
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Основне призначення | Для столових приладів, Для кухонного приладдя |
| Тип | Лоток |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Лоток для столових приборів пластиковий подвійний "Мармур" Підставки для кухонного та столового приладдя |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴


