Полиця етажерка підлогова для ванної кімнати туалету та кухні на коліщатках органайзер пластиковий 54*14*72cm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10534-1
1 501 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Полиця етажерка підлогова для ванної кімнати туалету та кухні 3-ярусна органайзер пластиковий ASL 379. Доставка у всі регіони України.
Розмір: 54 * 14 * 72 cm.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма полиці | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Полиці | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Полиця етажерка підлогова для ванної кімнати туалету та кухні на коліщатках органайзер пластиковий 54 * 14 * 72 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 501 ₴









