

Друшляк з нержавіючої сталі сито нержавіюча сталь з ручкою L 34,5 cm d1-20 cm d2-17 cm h 7,5 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19859-1
235 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 75 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ніжки/підставка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Одна |
| Тип | Друшляк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Друшляк із неіржавкої сталі сито неіржавкої сталі з ручкою L 34,5 cm d1-20 cm d2-17 cm h 7,5 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴


