

Друшляк з нержавіючої сталі сито нержавіюча сталь з ручкою L 37 cm d1-22 cm d2-19 cm h 8 cm
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19860-1
246 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр | 220 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ніжки/підставка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Одна |
| Тип | Друшляк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Друшляк із неіржавкої сталі сито неіржавкої сталі з ручкою L 37 cm d1-22 cm d2-19 cm h 8 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246 ₴


