

Підставка для кришок каструль тримач Сушарка для кришок Підставки для кухонних і столових приналежностей
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19862-1
194 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для кришок каструль,тримач, сушарка для кришок на 2 відділення. Підставки для кухонних і столових приналежностей. Доставка в усі регіони України.
Розмір: 15 * 13 cm, h 16 cm.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Основне призначення | Для кухонних кришок |
| Тип | Підставка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Підставка для кришок каструль тримач Сушарка для кришок Підставки для кухонного та столового приладдя |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194 ₴


