

Сушарка органайзер для посуду і столових приладів настільна пластикова однорівнева Сушка для посуду
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19845-1
539 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сушарка органайзер для посуду і столових приладів, настільна, пластикова, однорівнева, під дерево КРА 553. Сушка для посуду. Доставка в усі регіони України.
Розмір: 49 * 36,5 cm, h 5 cm.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність піддону | Ні |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 365 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сушарка-органайзер для посуду та столового приладдя настільна пластикова однорівнева Сушіння для посуду |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴


