


Кошик бак з кришкою для брудної білизни великий пластиковий В'язка RIO 44*35 cm H 56 cm 65 літрів
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19808-1
970 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кошик бак з кришкою для брудної білизни великий пластиковий В'язка RIO 44*35 cm H 56 cm 65 літрів
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RIO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 56 см |
| Довжина | 44 см |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 65 л |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Кошик бак із кришкою для брудної білизни великий пластиковий В'язання RIO 44*35 cm H 56 cm 65 літрів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴


