

Підставка для кришок каструль тримач Сушарка для кришок Підставки для кухонних і столових приналежностей
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 19829-1
141 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для кришок каструль, тримач, сушарка для кришок. Підставки для кухонних і столових приналежностей. Доставка в усі регіони України.
Розмір: 23 * 19 cm, h 15 cm.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Основне призначення | Для кухонних кришок |
| Тип | Підставка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Підставка для кришок каструль тримач Сушарка для кришок Підставки для кухонного та столового приладдя |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴


