

Табурет стілець пластиковий кухонний Holiday чорний 28*28 cm H 45 cm FORKOPT
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20028-1
238 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Табурет стілець пластиковий кухонний Holiday чорний 28 * 28 cm H 45 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holiday |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Глибина табуретки | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Табурет стілець пластиковий кухонний Holiday чорний 28 * 28 cm H 45 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238 ₴


