
Табурет пластиковий Holiday білий 29 * 29 cm H 45 cm Кухонні стільці і табурети з пластику
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20029-1
309 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Табурет пластиковий Holiday білий 28 * 28 cm H 45 cm, кухонні стільці і табурети з пластику. Доставка в усі регіони України.
Вимірювання виконано вручну, можлива похибка до ±5 мм. Будь ласка, враховуйте це під час оформлення замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holiday |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Глибина табуретки | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Табурет пластиковий Holiday білий 29 * 29 cm H 45 cm Кухонні стільці та табуретки з пластику |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴


